Producenci
Czas i koszty dostawy
 1. Jeśli towar zamówiony za pośrednictwem Sklepu internetowego ma być dostarczony na wskazany przez Klienta adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, towar jest dostarczany:
  - za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx Express Polska spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, albo
  - za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.
 2. Towary zamówione za pośrednictwem Sklepu internetowego są dostarczane w dni robocze.
 3. Dostarczenie towaru zamówionego za pośrednictwem Sklepu internetowego na adres wskazany przez Klienta podczas składania zamówienia jest odpłatne na zasadach określonych poniżej.
 4. W przypadku, gdy zamówiony towar ma być dostarczony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, koszty dostarczenia zamówionego towaru ponoszą:
  - Klient - w przypadku, gdy łączna cena zamówionych towarów jest niższa niż 100 zł,
  - HAMOND – w przypadku, gdy łączna cena zamówionych towarów jest równa lub wyższa niż 100 zł.
 5. Koszty dostarczenia zamówionego towaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej wynoszą:
  •    15 zł - w przypadku, gdy zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx Express Polska Sp. z o.o. lub DPD Polska Sp. z o.o., a Klient przy składaniu zamówienia wybrał płatność przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem),
  •    15 zł - w przypadku, gdy zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx Express Polska Sp. z o.o.  lub DPD Polska Sp. z o.o., a Klient przy składaniu zamówienia wybrał płatność elektroniczną kartą kredytową lub przelewem internetowym (płatność z góry).
 6. Czas realizacji zamówienia złożonego za pośrednictwem Sklepu internetowego, w przypadku gdy zamówiony towar ma być dostarczony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, wynosi 4 dni robocze licząc od dnia:
  - w przypadku wybrania przez Klienta przy składaniu zamówienia płatności przy odbiorze zamówionego towaru (płatność za pobraniem) – od dnia wysłania przez HAMOND do Klienta wiadomości elektronicznej z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji,
  - w przypadku wybrania przez Klienta przy składaniu zamówienia płatności z góry kartą kredytową (Visa, MasterCard) lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej – od dnia otrzymania przez HAMOND potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatności.
 7. We wskazanych powyżej przypadkach 2 dni robocze przeznaczone są na skompletowanie zamówienia i przekazanie przesyłki przewoźnikowi w celu dostarczenia jej na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu, a następne 2 dni robocze przeznaczone są na dostarczenie przesyłki przez przewoźnika na adres wskazany przez Klienta w zamówieniu.
 8. Towary zamówione za pośrednictwem Sklepu internetowego są dostarczane wraz z wystawioną przez HAMOND fakturą obejmującą przedmiot zamówienia, jako potwierdzenie dokonania wpłaty środków pieniężnych.

* TRANSPORT GRATIS

(do 50 km) dużych sprzętów (powyżej 30kg.) i instalacji u klienta GRATIS !!!

W ramach dostawy zakupionego towaru bezpłatyny odbiór zużytych urządzeń RTV i AGD.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl